Ongedocumenteerd verzet

Tonya Sudiono, Here to Support (red.)

Ongedocumenteerd verzet

Acties van mensen zonder papieren

Ongedocumenteerde mensen en hun bondgenoten komen al jarenlang in verzet: tegen onrechtvaardigheid en een onmenselijke behandeling, voor gelijkheid en solidariteit. Maar hun gezichten en verhalen zijn bij het brede publiek nog onderbelicht, en onbekend maakt onbemind. Deze tijd vraagt om een nieuwe invulling van solidariteit, verzet en actie. Daarom brengt Here to Support voor het eerst een meerstemmig en internationaal geluid samen van ongedocumenteerde mensen, journalisten en activisten. Een oproep tot handelen die niemand onberoerd laat. Met bijdragen van onder meer Hidaja Nampiima, Saeda Nourhussen, Rossel Chaslie en Karel Smouter.
Redacteuren

Tonya Sudiono

Tonya Sudiono is cultuurjournalist en eindredacteur. Ze schrijft over kunst voor NRC en publiceerde in de verhalenbundel Modelverhalen. Reflecties op Aziatische roots (2024).

Here to Support

Here to Support is een Amsterdamse NGO met een internationaal netwerk, die sinds 2013 opkomt voor de belangen en positie van ongedocumenteerde mensen. Here to Support werkt samen met lokale en internationale partners aan de verbetering van rechten en kansen voor ongedocumenteerde mensen.
Titel
Ongedocumenteerd verzet
Subtitel
Acties van mensen zonder papieren
Redacteuren
Tonya Sudiono
Here to Support
Prijs
€ 24,99
ISBN
9789464566680
Uitvoering
Paperback
Aantal pagina's
200
Publicatiedatum
Afmetingen
13.5 x 21 cm
Onderwerp
Mens, Maatschappij & Politiek
Imprint
Mazirel Pers

Recensies

'Ongedocumenteerd verzet onthult de kracht van stemmen die weigerden onzichtbaar te blijven'
– Nadia Bouras, historicus en schrijver