Medewerkers

Jan-Peter Wissink

Jan-Peter Wissink

Uitgever
Anja van Leusden

Anja van Leusden

Acquirerend redacteur Geschiedenis
a.van.leusden@aup.nl
Annelies van der Meij

Annelies van der Meij

Acquirerend redacteur Maatschappij
anneliesvandermeij@walburgpers.nl
May Meurs

May Meurs

Acquirerend redacteur Geschiedenis
maymeurs@walburgpers.nl

Jantinus Mulder

Acquirerend redacteur Lanasta & Productie
jantinusmulder@walburgpers.nl
Merlijn Olnon

Merlijn Olnon

Acquirerend redacteur
merlijnolnon@walburgpers.nl
Boele Gerkes

Boele Gerkes

Productie
boelegerkes@walburgpers.nl
Floor Appelman

Floor Appelman

Bureauredacteur
floorappelman@walburgpers.nl

Randy Lemaire

Team Lead Editorial
r.lemaire@aup.nl
Chantal Nicolaes

Chantal Nicolaes

Hoofd redactie en productie
c.nicolaes@aup.nl

Jasmijn Zondervan

Bureauredacteur
j.zondervan@aup.nl
Julie Benschop-Plokker

Julie Benschop-Plokker

Contractmanager
juliebenschop@walburgpers.nl
Inge van der Bijl

Inge van der Bijl

Hoofd marketing en verkoop / Rechten en licenties
i.vd.bijl@aup.nl / rights@aup.nl

Roos Kuijper

Pers en promotie
rooskuijper@walburgpers.nl
Sabien Stols

Sabien Stols

Pers en promotie
sabienstols@walburgpers.nl
Liza van den Abeelen

Liza van den Abeelen

Administratie
administratie@walburgpers.nl
Daniela Pinnone

Daniela Pinnone

Financiële administratie
administratie@walburgpers.nl
Christiane Bosman

Christiane Bosman

Projectmanager De Dikke Blauwe
christianebosman@walburgpers.nl
Andrea Kieskamp

Andrea Kieskamp

Adviseur erfgoed en geschiedenis